Reklama

Reklama

Dom Księży Emerytów ogniskiem koronawirusa

Opublikowano: 22 listopada 2020 15:44
Autor: DJ | Zdjęcie: Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W Domu Księży Emerytów "Emaus" w Korczynie (powiat krośnieński) potwierdzono sześć przypadków zakażenia koronawirusem.

Reklama

WSSE w Rzeszowie podała informacje o nowym ognisku koronawirusa w powiecie krośnieńskim w województwie podkarpackim. Chodzi o Dom Księży Emerytów "Emaus" w Korczynie

Zakażonych ma być pięciu rezydentów domu seniora dla księży oraz jedna osoba z personelu. Na chwilę obecną nie wiadomo w jakim stanie znajdują się zakażeni wirusem COVID-19. To jedno z dziewięciu kolejnych ognisk koronawirusa na Podkarpaciu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.