Reklama

Do sklepu po piwo. Ursusem. Pod wpływem

Opublikowano:
Autor:

Do sklepu po piwo. Ursusem. Pod wpływem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mimo zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi 32-letnia mieszkanka gminy Sosnówka w województwie lubelskim wybrała się po alkohol, którego najwyraźniej już jej zabrakło. Była już pod wpływem, a do pobliskiego sklepu wybrała się ciągnikiem.

W trakcie służby dzielnicowy tej gminy oraz funkcjonariusz Zespołu ds. wykroczeń, zauważyli jadącą ciągnikiem 32-latkę. Kobieta znana była dzielnicowemu. Wiedział również, że posiada zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Styl jazdy kobiety wskazywał, że może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Policjanci natychmiast podjęli interwencję. W trakcie czynności mundurowi wyczuli od kobiety woń spożytego alkoholu. Badanie potwierdziło ich przypuszczenia. Wykazało ponad pół promila alkoholu w jej organizmie. Funkcjonariusze potwierdzili również, że ma zakaz kierowania pojazdami, a ciągnik którym podróżuje nie jest ubezpieczony.

W trakcie rozmowy z policjantami 32-latka tłumaczyła, że jechała właśnie do sklepu po piwo. Teraz za swe czyny odpowie przed sądem. Zdarzenie miało miejsce w środę, 19 czerwca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE