Reklama

DJ z Podkarpacia w składzie znanego zespołu disco polo [FILM]

Opublikowano:
Autor:

DJ z Podkarpacia w składzie znanego zespołu disco polo [FILM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy, że Przemysław Frąckowiak, wystąpił jako model w teledysku: „Każdy Polak”. Teraz mielczanin awansował i pełni rolę DJ-a showmana w zespole Rompey!

Według DJ Prymka muzyka to odpowiedź na wszystko, a najwspanialsze jest to, że przez dźwięk można przekazywać pozytywną energię i zarażać dobrym humorem całą rzeszę ludzi. Tym bardziej, że działalność zespołu Rompey, do którego mielczanin należy, nie kończy się w social mediach. Chłopaków wszędzie jest pełno!

- Dzięki Marcinowi z zespołu Rompey zwiedzam całą Polskę, jeżdżąc na koncerty, które gramy praktycznie w każdy weekend. Podczas tras poznaję wielu wartościowych ludzi, a występując na scenie czuję się jak ryba w wodzie. Wiem, że daję szczęście innym ludziom – opowiedział nam Przemysław Frąckowiak.

- W zespole panuje świetna atmosfera. Każdy do niego wnosi coś innego. Mamy gitarzystę Łukasza. Współpracujemy ze wspaniałym osobami – w ostatnim teledysku wystąpiły dwie utalentowane modelki: Zuzanna Dziedzic i Żaneta Krasoń. Nasz zespół cały czas się rozwija, co przekłada się na duże zainteresowanie koncertami – kontynuował DJ z Mielca.

I chociaż Przemysław Frąckowiak w Mielcu już nie mieszka, cały czas czuje z nim silną więź. Warto zaznaczyć, że to w tym mieście DJ Prymek spędził swoje dzieciństwo i to tutaj stawiał pierwsze kroki w muzycznej karierze.

- Mielec dosyć często odwiedzam, bo to tutaj się wychowałem. Lubię to miasto i całym sobą go reprezentuje - powiedział.

Zobacz teledysk zespołu Rompey:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE