Reklama

DĘBICA. Żłobki i przedszkola otwarte od 24 maja

Opublikowano:
Autor:

DĘBICA. Żłobki i przedszkola otwarte od 24 maja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rząd dał samorządom wolną rękę w kwestii otwarcia żłobków i przedszkoli. Wielu włodarzy pyta mieszkańców o ich opinie, konsultując je z dyrektorami placówek. W Dębicy decyzja już zapadła - żłobki i przedszkola otwarte od 24 maja.

- Do 12 maja br. rodzice/opiekunowie, którzy nie mogą zapewnić dzieciom opieki muszą zgłosić w swoim żłobku, przedszkolu lub w szkole (dot. dzieci z oddziałów zerowych) deklarację wysłania dzieci do żłobka/przedszkola/szkoły wraz z zaświadczeniami rodziców/opiekunów od pracodawcy.

- poinformował Urząd Miasta w Dębicy.

ZOBACZ TAKŻE:


Żłobki i przedszkola zostaną otwarte od 24 maja. Decyzja ta zapadła na podstawie złożonych deklaracji. Jednocześnie władze Dębicy obiecują, iż samorząd skonsultuje się z Powiatową Stacją Epidemiologiczną oraz dostosuje się do zaleceń i wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, aby zrobić wszystko, by w placówkach edukacyjnych zapewnić bezpieczeństwo. Mowa tutaj jednak o żłobkach i przedszkolach miejskich - nie wiemy, jak wyglądać będzie sprawa z prywatnymi placówkami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE