Reklama

Dachowanie koło Tarnobrzega

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Dachowanie koło Tarnobrzega - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę, 22 listopada, na drodze pomiędzy miejscowościami Furmany i Trześń w gminie Gorzyce doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na skutek gwałtownego hamowania i utraty panowania nad pojazdem przez kierowcę, osobowe auto marki renault wypadło z trasy i dachowało.

Jak informują służby mundurowe z Tarnobrzega zgłoszenie o wypadku dotarło do ratowników i strażaków około godziny 15. Do wypadku doszło po godzinie 15. Według pierwszych ustaleń na jednym z zakrętów drogi między miejscowościami Trześń i Furmany w powiecie tarnobrzeskim, tuż przed maską pojazdu pojawiło się dzikie zwierzę. Kierowca renaulta zahamował, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Pojazd jeszcze przekoziołkował. 19-letnia pasażerka została przewieziona przez medyków do szpitala.

To kolejne zdarzenie drogowego w ciągu kilku ostatnich dni ze zwierzyną w roli głównej. Nie tak dawno na Wisłostradzie w Tarnobrzegu sarna wbiegła pod jeden z samochodów. Siła uderzenia była tak duża, że zwierzę odbiło się od pojazdu i wylądowało w szybie drugiego samochodu!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE