Reklama

Czy UPADNIE OSTATNI na Podkarpaciu klub skoków narciarskich? [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Czy UPADNIE OSTATNI na Podkarpaciu klub skoków narciarskich? [FILM]    - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Nie wiem, czy wiesz, ale Zagórski Klub Narciarski "Sokół" jest ostatnim czynnie działającym klubem skoków narciarskich na Podkarpaciu. Ostatnimi czasy skoki przechodzą tu istne odrodzenie, gdyż pojawia się wielu młodych skoczków, którzy pragną reprezentować ZKN SOKÓŁ na arenie narodowej. Niestety z racji odległości od największych obiektów w Polsce bardzo ogranicza nas kwestia transportu - napisali miłośnicy skoków z Podkarpacia.

AKTUALIZACJA, 3 lutego

Do końca zrzutki zostało 26 dni, a młodym skoczkom udało się uzbierać zaledwie 27% potrzebnej sumy na realizację treningów, dzięki którym być może Podkarpacie będzie miało swojego Kubackiego, Stocha czy Małysza? Kto wie? Nie dowiemy się, jeśli nie wesprzemy młodych podkarpackich miłośników nart.

Zagórski Klub Narciarski "Sokół" na dzień 3 lutego zebrał  8 345 zł z 30 000 zł. To nie wystarczy na zakup busa, którym zawodnicy jeździliby na zawody lub treningi na większych obiektach. Chcą również zakupić niezbędny sprzęt. A przypomnijmy: to ostatni czynnie działający klub skoków narciarskich na Podkarpaciu!

Co zrobić, by pomóc? Przeczytaj poniżej:

 

Zaznaczyli, że nie zawsze 2,5 metrowe narty da się wnieść do pociągu czy autokaru.

- Naszym celem jest zakup busa, który znacznie uprościłby nam dojazdy na zawody lub treningi na większych obiektach. Dodatkową kwestią jest sprzęt, którego w klubie jest niewystarczająco dla każdego zawodnika, więc potrzebujemy kupować na własną rękę. Skoki to nasza największa pasja, lecz ze względu na ograniczenia finansowe ciężko jest realizować nam ją w pełni. Wspomóż nas w zbiórce i nie pozwól, aby skoki na Podkarpaciu na zawsze upadły

- napisali na portalu zrzutka.pl

Jak im pomóc? Tu znajdziesz wszystkie informacje:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE