Reklama

Cztery razy JECHAŁ PIJANY i z ZAKAZEM PROWADZENIA POJAZDÓW. Prokuratura ma dość

Opublikowano:
Autor:

Cztery razy JECHAŁ PIJANY i z ZAKAZEM PROWADZENIA POJAZDÓW. Prokuratura ma dość  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Witold D. czterokrotnie był zatrzymywany przez policję do kontroli drogowych i za każdym razem okazywało się, że był pijany - raz na alkomacie zabrakło skali. Mężczyznę nie powstrzymywał nawet zakaz prowadzenia pojazdów. Prokuratura wszczyna wobec niego postępowanie.

54-letni Witold D. to mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, który czterokrotnie został przyłapany na jeździe pod wpływem alkoholu. Mężczyzna był już karany za prowadzenie w stanie nietrzeźwości, a także posiadał zakaz prowadzenia pojazdów na okres 4 lat. Nic jednak to nie wskórało.

Za każdym razem miał przynajmniej 2,5 promila, a podczas jednej z kontroli - w alkomacie zabrakło skali. Wówczas Witold D. miał aż 4,1 promila we krwi. 18 lutego po raz kolejny usiadł za kółkiem i spowodował wypadek - najeżdżając na tył stojącego przed sygnalizacją samochodu. Mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia - w niedługim czasie został zatrzymany przez policjantów i jak się okazało - znowu był pijany.

Witold D. przyznał się do zarzucanych mu czynów i wyraził skruchę. To jednak nie przekonuje prokuratury - skoro czterokrotnie został złapany na jeździe pod wpływem i zignorował sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, dlaczego nie miałby zrobić tego ponownie? Prokuratura Rejonowa w Ropczycach wraz z Komisariatem Policji w Sędziszowie Małopolskim, prowadzą przeciwko mężczyźnie postępowanie.

Sąd Rejonowy w Ropczycach wydał już nakaz tymczasowego aresztowania Witolda D. na okres 3 miesięcy. Los mężczyzny może się skończyć bardzo źle - za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i kilkanaście tysięcy złotych grzywny. Rodzi się pytanie - Witoldzie - po co Ci to było?

O podobnych przypadkach pisaliśmy już dwukrotnie, zobacz:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE