Reklama

Cztery kradzieże w jeden dzień!

Opublikowano:
Autor:

Cztery kradzieże w jeden dzień! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od stycznia 2020 roku tarnobrzescy policjanci odnotowali 134 przypadki kradzieży nieprzekraczających kwoty 500 złotych. To głównie kradzieże sklepowe, podczas których z półek znikały najczęściej alkohol, słodycze, kawy oraz kosmetyki. Tylko w czwartek, 7 maja, na kradzieżach sklepowych w Tarnobrzegu, zostały ujęte 4 osoby!

W czwartek, 7 maja, policjanci interweniowali na miejscu kradzieży sklepowej na Placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. Funkcjonariusze ustalili, że 33-letni mężczyzna, będąc w sklepie, zabrał z półki przekąski. Na kradzieży mężczyznę przyłapał pracownik, który na miejsce wezwał policjantów. Towar o wartości 30 złotych, trafił z powrotem do sprzedaży. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 100 złotych.

Tego samego dnia przed godziną 16, policjanci zostali wezwani na miejsce kradzieży sklepowej do marketu przy ulicy Sikorskiego w Tarnobrzegu. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta usiłowała wynieść ze stoiska spodnie. Towar, o wartości około 50 złotych, wrócił do sklepu, a sprawczyni opuściła market z mandatem o wysokości 100 złotych. W innym sklepie młoda kobieta została ujęta na kradzieży pudru do twarzy. Policjanci, wyjaśniając okoliczności zdarzenia, nie mieli wątpliwości co do czynu sprawczyni, ponieważ nagrała ją sklepowa kamera. Podobnie jak pozostali, kobieta została ukarana mandatem.

Po godzinie 21, do marketu spożywczego w Tarnobrzegu przyszedł mężczyzna, który ze stoiska z alkoholami, ukradł wódkę. Sprawca kradzieży dodatkowo nie miał zasłoniętych ust i nosa. Za popełnione wykroczenie i naruszenie obowiązujących ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa, został ukarany mandatami na kwotę 1000 złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE