Reklama

Czołówka na drodze krajowej nr 19! Kobieta była uwięziona w samochodzie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KPP Strzyżów

Czołówka na drodze krajowej nr 19! Kobieta była uwięziona w samochodzie - Zdjęcie główne

Zdjęcie z wypadku. | foto KPP Strzyżów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do wypadku doszło 20 listopada na drodze krajowej nr 19 w Małówce (powiat strzyżowski). Dostawczy peugeot uderzył w osobowego seata. Siła zderzenia była tak duża, że do uwolnienia rannej kobiety jadącej seatem konieczne były nożyce hydrauliczne.

Po godz. 16 dyżurny strzyżowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej 19 w gminie Niebylec. Kiedy policjanci dotarli na miejsce wypadku, zastali doszczętnie rozbitego seata ibizę oraz bardzo mocno uszkodzonego peugeota boxera. 

W seacie była zakleszczona 42-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego. Kobieta była poważnie ranna i wymagała natychmiastowej pomocy. Została uwolniona przez strażaków przy użyciu specjalistycznych nożyc hydraulicznych. Dopiero wtedy do udzielania pomocy mógł przystąpić zespół ratownictwa medycznego. Kobieta została przewieziona do szpitala, jej stan był poważny. 

Lżejsze obrażenia odniósł natomiast drugi uczestnik zdarzenia - 30-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, który kierował dostawczym peugeotem. Policjanci wstępnie ustalili, że jadący w kierunku Rzeszowa peugeot boxer zjechał nagle na przeciwny pas ruchu, zderzając się czołowo z seatem ibizą. Na skutek zderzenia seat znalazł się w rowie. 

Kierowca peugeota był trzeźwy. Od kobiety kierującej seatem, ze względu na jej stan zdrowia, pobrano krew do badań. Wyjaśnianiem okoliczności wypadku zajmują się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie.  

- Stan zdrowia kobiety nie zagraża jej życiu. Meżczyzna w najbliższych dniach zostanie przesłuchany. 

- wyjaśnia Piotr Niemiec, oficer prasowy komendy w Strzyżowie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE