Reklama

Człowiek z Podkarpacia w Narodowej Radzie Prezydenta RP

Opublikowano: śr, 10 lip 2019 12:49
Autor:

Człowiek z Podkarpacia w Narodowej Radzie Prezydenta RP - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent Andrzej Duda powołał nowych członków Narodowej Rady ds. Przedsiębiorczości, a także członków kapituły Nagrody Gospodarczej. W tym gronie znalazł się znany podkarpacki przedsiębiorca Stanisław Jarosz, prezes przedsiębiorstwa Taurus sp. z. o. o. z Pilzna.

Stanisław Jarosz został powołany w skład Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP. Jest to gremium  doradcze, w którym pracują przedstawiciele  polskiego biznesu i środowisk naukowych. 

Firma Taurus swoją główną siedzibę ma w Pilźnie k. Dębicy. Zatrudnia ponad 500 osób. Firma jest producentem żywności. Oprócz mięsa i wędlin (w tym słynnej golonki podkarpackiej) dostarcza na rynek wyroby garmażeryjne. Ważną częścią przedsiębiorstwa jest też sieć barów i sklepów firmowych. 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.