Reklama

COVID Tour '20 w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury

Opublikowano:
Autor:

COVID Tour '20 w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek 18.08.2020 r. w przestrzeni letniego ogródka Kulturalnego przy Estradzie Rzeszowskiej odbędzie się koncert kameralny tego Daniela Kemisha pod nazwą "COVID Tour '20.

Daniel Kemish zadebiutował w marcu 2016 roku albumem „Fools & Money". Jego druga płyta "Under The Same Sky" powstała podczas miesięcznego, samotnego wypadu do Austrii, gdzie w górskiej chacie, bez prądu, bieżącej wody i telefonu napisał i skomponował utwory do osobistego albumu. Brytyjski artysta zdobył uznanie nie tylko fanów muzyki country i folk.  Podczas europejskiej trasy odwiedzi Rzeszów, aby zabrać nas w muzyczną podróż do Ameryki.

Wstęp jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, a rejestracja na koncert jest obowiązkowa. Zarejestrować na koncert można się przy użyciu formularza rejestracyjnego dostępnego w wydarzeniu w serwisie Facebook (link: https://forms.gle/oFifk1n4AVsjV7hC6) lub na miejscu przed koncertem. 
|
Należy jednak pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości. W pierwszej kolejności będą wpuszczane osoby zarejestrowane przez Internet. Na miejscu wszyscy uczestnicy koncertu będą musieli złożyć oświadczenie o stanie zdrowia w kontekście SARS-Cov2.

Koncert odbędzie się we wtorek, 18 sierpnia w Letnim Ogródku Kulturalnym przy Rzeszowskim Inkubatorze Kultury w Rzeszowie. Start o godzinie 19:00 jednak miejsca na widowni można już będzie zajmować 30 minut wcześniej. Nie zapomnijmy zabrać ze sobą maseczek. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE