Reklama

COVID to ściema! Pikiety przeciwników pandemii na Podkarpaciu [FOTO, VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

COVID to ściema! Pikiety przeciwników pandemii na Podkarpaciu [FOTO, VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotnie popołudnie przez centrum Jarosławia przeszła demonstracja pod hasłami "COVID to ściema", "Stop plandemii", "Nie damy się szczepić". Przeciwnicy pandemii w niedzielę spotkali się w Mielcu.

Uczestnicy przekonywali, że pandemia to ściema. Podczas pikiety protestacyjnej prezentowali swoje poglądy na temat pandemii koronawirusa. Protestujący zwrócili uwagę na znacznych różnicach w statystykach związanych z pandemią koronawirusa. Przytaczali informacje Głównego Urzędu Statystycznego, który ogłosił, że do tej pory na COVID-19 zmarło około 260 osób

- Cała Polska powinna protestować przeciwko noszeniu masek. Ja to widzę, jak to ludzi męczy, a noszenie na brodzie itp i tak nie ma sensu. Maski, które się nosi i tak nie są antywirusowe.

 - mówi Maciej Wojtania, organizator mieleckiego protestu.

W Warszawie odbył się w sobotę kolejny protest pod hasłem "Zakończyć Plandemię". Protestujący spotkali się w okolicach Sejmu. Manifestacja zgromadziła osoby, które sceptycznie podchodzą do publicznie podawanych informacji na temat pandemii koronawirusa. Wśród zebranych byli przedstawiciele Podkarpacia.

♦ ZOBACZ TAKŻE:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE