Reklama

COVID-19 zabił jej męża! Wdowa po policjancie z Podkarpacia opowiedziała swoją historię

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Podkarpacka Policja

COVID-19 zabił jej męża! Wdowa po policjancie z Podkarpacia opowiedziała swoją historię - Zdjęcie główne

Młodszy aspirant Tomasz Czereba | foto Podkarpacka Policja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Wirus zabił mi męża! Skąd pewność, że pokonasz COVID-19? - mówi na filmie wdowa po zmarłym policjancie z Leżajska - młodszym aspirancie Tomaszu Czerebie. Kilka miesięcy po osobistym dramacie kobieta wystąpiła w filmie ze smutnym i mocnym przekazem.

Mocny przekaz dla osób, które wciąż uważają, że koronawirus ich nie może dotyczyć. Młodszy aspirant Tomasz Czereba zmarł jesienią 2020 roku, a teraz jego małżonka przekazała wszystkim swoją smutną historię!

CZYTAJ TAKŻE:

Mąż Katarzyny Czereby służył w policji dziewięć lat - w Rzeszowie i Leżajsku. Zmarł na koronawirusa w wieku 39 lat. Osierocił dwie córki.

- Kochany, jak mam żyć teraz bez ciebie? Na śmierć bliskich nie można się przygotować, przychodzi nagle i zostawia jedynie ból. Skąd pewność, że pokonasz COVID-19. Skąd pewność, że go przeżyjesz? Chcesz zaryzykować i to sprawdzić, kto wygra ten pojedynek, tę śmiercionośną grę? Obyś nie miał takiej historii jak ja teraz. Zrób wszystko, abyś mógł spotkać się z rodziną za rok.

- mówi w filmie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy