Reklama

COVID-19 pokonany w 48 godzin - to jest samowola w leczeniu koronawirusa!

Opublikowano:
Autor:

COVID-19 pokonany w 48 godzin - to jest samowola w leczeniu koronawirusa! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 48-godzinna terapia leczenia KORONAWIRUSA jest niebezpieczna! - takie zdanie ma między innymi czołowy polski wirusolog dr hab. Tomasz Dzieciątkowski.

WYLECZĘ COVID-19 W 48 GODZIN! ten tekst wywołał prawdziwą burzę. Ilość komentujących pod tym tekstem jest ogromna, a wielu wprost przyznaje, że stosowanie takiej terapii jest wysoce niebezpieczne.

Czytaj także:

Wątpliwości w ocenie terapii proponowanej przez doktora Włodzimierza Bodnara, lekarza pediatry pracującego w Przychodni Optima NZOZ w Przemyślu, zostały w skrócie przedstawione na Facebooku Crazy nauka.

- Przede wszystkim lekarz, który zamieszcza ten wpis proponuje stosowanie niesprawdzonej, niepotwierdzonej badaniami terapii. Obiecuje rewelacyjne wyniki nie popierając swoich twierdzeń niczym. Zero badań, zero dowodów. W nauce, szczególnie medycynie, obowiązują ściśle określone procedury. Podobna terapia powinna być starannie zbadana, sprawdzona jej skuteczność i bezpieczeństwo. Takie kwestie potwierdzane są recenzowanymi badaniami i podlegają ścisłym zasadom. Tymczasem tu najwyraźniej ktoś postanowił zrobić coś na skróty wbrew wszelkim zasadom. To zwyczajnie niebezpieczne.

 

 

Prowadzący portal o komentarz poprosili znanego polskiego mikrobiologa oraz wirusologa dr. hab. Tomasza Dzieciątkowskiego. Oto, co napisał:

- Dziwne dla mnie jest to, że niepubliczny ZOZ prowadzi pacjentów z COVID-19, bowiem zajmują się tym raczej szpitale jednoimienne.
I bardzo dziwne jest, że ktoś (kto?) dał im zgodę na wykorzystywanie amantadyny niezgodnie z rejestracją w Charakterystyce Produktu Leczniczego.

Na pewno będziemy wracali do tej sprawy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE