Reklama

Reklama

Coraz liczniejsze demonstracje w Przemyślu i Jarosławiu! Osiem gwiazdek i "W d**** mam PiS"! [FOTO]

Opublikowano: 25 października 2020 19:19
Autor: Kamil Krukiewicz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W całej Polsce po raz kolejny obyły sie dzisiaj protesty kobiet, wobec czwartkowej decyzji Trybunału Konstytucyjnego, odbierającego zgodną z prawem możliwość aborcji.

Reklama

Pierwsza manifestacja w Przemyślu odbyła się w piątek 23 października, a wzięło w niej udział kilkanaście osób.

W niedzielę, w kolejnej uczestniczyło już ich o wiele więcej. Kilkadziesiąt osób, zwolenników liberalizacji prawa aborcyjnego, zebrało się pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Przemyślu. Kobiety wyraziły publicznie, swoją krytyczną opinię co do czwartkowej decyzji Trybunału Konstytucyjnego. W Przemyślu nie zabrakło wulgarnych haseł na transparentach oraz w okrzykach skandowanych przez zgromadzonych.

Tak samo w Jarosławiu liczba protestujących była większa.

 


CZYTAJ TAKŻE: 

KORSO24.PL - INFORMACJE Z PODKARPACIA


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.