Reklama

Co Zbigniew Ziobro obiecał nam w Mielcu? [FILM FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Co Zbigniew Ziobro obiecał nam w Mielcu? [FILM FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Minister Zbigniew Ziobro przyjechał do Mielca, żeby potwierdzić działania Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu w sprawie czystości powietrza, a także mieleckiego Kronospanu. Przy okazji minister zarekomendował swojego sekretarza stanu Marcina Warchoła, który startuje w wyborach parlamentarnych na posła w rzeszowskim okręgu wyborczym. Marcin Warchoł pochodzi z Niska.

- Mielecki Kronospan ma być zbadany przez śledczych Prokuratury Krajowej

- takie oświadczenie padło 3 września w Mielcu podczas spotkania Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro z dziennikarzami. Decyzję w tej sprawie jako naczelny prokurator podjął osobiście Zbigniew Ziobro.

Śledczy prokuratury krajowej po zbadaniu akt z mieleckiej prokuratury stwierdzili, że sprawa została przed wcześnie umorzona. Stwierdzono, że w tej sprawie nie wzięto pod uwagę i nie zlecono stworzenia opinii biegłych specjalistów. Śledczy stwierdzili, że sprawa ma  być badana pod kątem zanieczyszczenia środowiska w Mielcu i określić jak duży to jest stopień zanieczyszczenia.

- Nie będę tego ukrywał, że minister Warchoł startuje z ostatniego miejsca z Podkarpacia z okręgu rzeszowskiego do polskiego parlamentu. To nie jest tak, że interesuje się doraźnie sprawami Podkarpacia. Polskie państwo jest niezwykle życzliwe inwestycjom, które do nas przychodzą, bo chodzi o to, żeby Polska się rozwijała. Nie możemy godzić się na to, żeby Polska była traktowana niczym kraje trzeciego świata

- mówił Zbigniew Ziobro.

ZOBACZ FILM:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE