Reklama

Co z Tesco w Jedliczu? Trwa szturm na sklep!

Opublikowano:
Autor:

Co z Tesco w Jedliczu? Trwa szturm na sklep! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejne wieści z Podkarpacia! Tym razem chodzi o sklep należący do sieci Tesco. Mieszkańcy Jedlicza w powiecie krośnieńskim pytają, co z ich sklepem? Czy został sprzedany jak hipermarket w Rzeszowie? Tam przecież też trwają wielkie wyprzedaże.

Na zachód od Krosna, w Jedliczu mieszkańcy zadają sobie pytanie, jaki los spotka ich lokalny sklep. Czy będzie podobny do tego, co spotkało 8 polskich hipermarketów, w tym ten w Rzeszowie?

W Jedliczu również trwa bom zakupowe do wyczerpania asortymentu, a to w związku z tym, że na terenie całego kraju wprowadzono wyprzedaż towarów. Z czym jest to związane? Jak już informowaliśmy - ze zmianą dostawców produktów dla sieci. Jak udało nam się dowiedzieć, ze sklepowych półek do wyczerpania zapasów muszą zniknąć wszystkie produkty. Stąd ogromne "nagłe" promocje, nawet do 50% wartości produktów. Promocja będzie trwać tak długo, aż towary całkowicie zostaną wyprzedane. To samo w Jedliczu.

Uspokajamy jednak, że Tesco przy Rynku 7 zostaje, zmieni się jedynie strategia marketingowa. Asortyment, z którym są najbardziej zżyci klienci sieci, również nie zniknie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE