Reklama

Co nowego na budowie obwodnic w Sanoku i w Stalowej Woli

Opublikowano:
Autor:

Co nowego na budowie obwodnic w Sanoku i w Stalowej Woli - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Budowa obwodnicy Stalowej Woli i Niska rozpoczęła się w połowie maja. Wykonawca tego 15-kilometrowego odcinka prowadzi prace w zakresie branży drogowej, mostowej, elektroenergetycznej oraz gazowej. Z kolei w Sanoku wykonawca prowadzi prace na wszystkich frontach robót i w pełnym zakresie. Na ostatnim etapie jest remont ulic Dworcowej oraz Lipińskiego.

Stalowa Wola/Nisko:

Wykonawca buduje drogi tymczasowe, porządkuje tereny po rozbiórkach. Prowadzona jest wycinka drzew i zbieranie zewnętrznej warstwy ziemi z placu budowy pod opieką nadzoru przyrodniczego. Wyznaczono do oznakowania miejsca z siedliskami przyrodniczymi. Trwają przygotowania pod wykonywanie obiektów mostowych. Przebudowywane są także gazociągi na liniach kolizyjnych. W prace zaangażowanych jest 84 pracowników oraz 34 maszyny.

Sanok:

Aktualnie wykonawca kontynuuje roboty drogowe w zakresie wykopów i nasypów, umacniania skarp. Wykonywane są roboty brukarskie, podbudowa zasadnicza, pomocnicza i z betonu asfaltowego. Prowadzone są roboty mostowe. Budowane są także kanały kanalizacji deszczowej, zbiorniki podziemne oraz oświetlenie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE