Reklama

Ciało znaleziono na klatce schodowej! Zatrzymano syna ofiary [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Ciało znaleziono na klatce schodowej! Zatrzymano syna ofiary [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zwłoki mężczyzny znaleziono 8 października po południu w jednym z mieszkań przy ul. Krakowskiej. Okoliczności śmierci wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

9.10:

Wczoraj około godz. 14, policjanci zostali zawiadomieni o rannym mężczyźnie leżącym na klatce schodowej bloku przy ul. Krakowskiej. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon. Policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego dla miasta Rzeszów prowadzili na miejscu czynności.

- Obrażenia mężczyzny wskazywały na możliwy udział osób trzecich. Prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciała do dalszych badań. Funkcjonariusze do wyjaśnienia zatrzymali 36-letniego syna zmarłego, który mógł mieć związek ze śmiercią ojca.

- informuje Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

W sprawie trwają ustalenie mające wyjaśnić szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przeprowadzono oględziny, przesłuchiwani są świadkowie. Zebrany materiały dowodowy policjanci przekażą do Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. Dalsze czynności i decyzje w sprawie podejmie prokurator. 

8.10:

O znalezieniu ciała poinformował portal Rzeszów – News. Póki co nie wiadomo czy mamy do czynienia z zabójstwem. Policjanci zatrzymali syna ofiary. 

Według ustaleń portalu sekcja zwłok, która wyjaśni przyczyny zgonu, odbędzie się w piątek.

Do tematu powrócimy!

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE