Reklama

Chłopiec zmarł nad ranem po godzinach walki o życie

Opublikowano:
Autor:

Chłopiec zmarł nad ranem po godzinach walki o życie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Późnym wieczorem w sobotę, 17 sierpnia, kierowca osobówki potrącił 14-letniego chłopca jadącego rowerem. Chwilę później zahaczył o jadący z przeciwka samochód. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło po godzinie 19 na granicy województw podkarpackiego i świętokrzyskiego, w miejscowości Sichów Duży w gminie Rytwiany w powiecie staszowskim.

Na skrzyżowaniu 53-letni kierowca forda potrącił jadącego rowerem w tym samym kierunku 14-letniego chłopca. Następnie zahaczył o jadący z przeciwka inny samochód osobowy.

Sytuacja była na tyle poważna, że skierowany został na miejsce wypadku śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy długo reanimowali 14-latka, przywracając go do życia. Policja w tym czasie sprawdzała trzeźwość kierowcy forda. Wyniki badania były druzgocące - ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Chłopiec przetransportowany do szpitala zmarł około godziny 2 w nocy, 18 sierpnia. Lekarze kilka godzin walczyli o życie chłopca. Niestety obrażenia były zbyt poważne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE