Reklama

Chciwi złodzieje wpadli w ręce policji

Opublikowano:
Autor:

Chciwi złodzieje wpadli w ręce policji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Niska interweniowali w związku z kradzieżą sklepową. Doszło do niej w jednym z marketów. Dwóch mężczyzn, po udanym wyniesieniu sprzętu ze sklepu, wrócili aby oglądać telefony dla siebie.

W sobotnie popołudnie niżańscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży sklepowej. Całe zdarzenie zarejestrował monitoring sklepowy. Widać na nim, jak dwaj mężczyźni wchodzą do sklepu, jeden z nich zatrzymuje się przy koszu ze sprzętem elektronicznym i bierze z niego zapakowany tablet. Następnie kieruje się w stronę alejek sklepowych, gdzie czeka na niego kolega. 42-latek próbuje zdjąć zabezpieczenie, ale przeszkadza mu w tym, trzymany w ręce telefon. Podaje go 25-letniemu koledze, który chowa tablet za gumką w spodenkach, a zabezpieczenie odkłada na półkę. Następnie obaj wychodzą ze sklepu.

Obsługa sklepu znalazła pozostawione zabezpieczenie. Odtworzono monitoring, na którym widać było przebieg kradzieży. Chwilę później mieszkańcy Niska wrócili do sklepu, aby oglądnąć telefony dla siebie. Pracownicy sklepu od razu rozpoznali sprawców i zamknęli sklep. Na miejsce wezwali policję. Sprawcy zostali zatrzymani i przewiezieni na komendę, ale skradziony tablet został już sprzedany za 150 złotych. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE