Reklama

Chciał zabić ojca nożem?

Opublikowano:
Autor:

Chciał zabić ojca nożem? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci zatrzymali 24-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa, który ranił swojego ojca nożem.

W sobotę (27 lipca) około godziny 18.15, policjanci zostali powiadomieni o tym, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Lubenia, podczas awantury w domu, mężczyzna został ugodzony ostrym narzędziem. Na miejscu była już załoga pogotowia ratunkowego, która udzielała pomocy 48-letniemu mężczyźnie. 

- W domu policjanci zatrzymali podejrzanego, to 24-letni syn pokrzywdzonego. Mężczyznę obezwładnił i przytrzymał jego brat - informują mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Z ustaleń policjantów wynika, że 24-latek przyszedł do domu przed godziną 18. Był pijany. Pomiędzy nim a ojcem doszło do awantury, podczas której ugodził rodzica najprawdopodobniej kuchennym nożem. Tłem były nieporozumienia rodzinne. Agresywnego 24-latka obezwładnił jego brat. W tym czasie żona pokrzywdzonego wezwała służby i udzieliła mu pomocy. 

 - Zatrzymany mężczyzna miał promil alkoholu. Policjanci przewieźli go do szpitala, gdzie dodatkowo pobrano od niego krew do badań. Następnie mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny i zabezpieczyli nóż, którego najprawdopodobniej użył napastnik - dodają przedstawiciele rzeszowskiej policji. 

W poniedziałek (29 lipca) prokurator przesłuchał mężczyznę i przedstawił mu zarzut usiłowania zabójstwa oraz skierował wniosek do sądu o jego tymczasowe aresztowanie. 24-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE