Reklama

Chciał przekupić policjantów... pizzą

Opublikowano:
Autor:

Chciał przekupić policjantów... pizzą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Agresywny i pijany mężczyzna przeprosił policjantów za swoje zachowanie i zaproponował funkcjonariuszom smaczną łapówkę.

W czwartek, 18 lipca,  mieszkanka Zamościa poprosiła o pomoc policjantów, ponieważ obawiała się zachowania ze strony swojego partnera. 41-letni pijany mężczyzna dobijał się do drzwi jej mieszkania. 

Mieszkaniec Zamościa swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie, dlatego też podjęto decyzję o przewiezieniu go do zamojskiego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych.

- W czasie doprowadzenia, ten przeprosił policjantów za swoje naganne zachowanie i w zamian za wypuszczenie go do domu zaproponował łapówkę. Nie wskazał konkretniej kwoty, jednak zaproponował alternatywną korzyść – zakupienie pizzy - informują mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. 

Funkcjonariusze o próbie przekupstwa poinformowali dyżurnego i przewieźli mężczyznę do komendy, gdzie 41-latek został zbadany alkomatem – mężczyzna miał dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

41-latek trafił do aresztu. Wkrótce usłyszy zarzuty złożenia obietnicy udzielenia korzyści majątkowej policjantom. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE