Reklama

Chcą zniesienia lockdownu. Akcja Konfederacji w Jaśle

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Klub Konfederacji Jasło

Chcą zniesienia lockdownu. Akcja Konfederacji w Jaśle - Zdjęcie główne

foto Klub Konfederacji Jasło

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Konfederacja przeprowadziła w Jaśle akcję zbierania podpisów pod ustawą "Otwieramy Gospodarkę". Prawicowi politycy chcą zniesienia lockdownu.

W sobotę 6 lutego na rynku w Jaśle członkowie partii Konfederacja zbierali podpisy pod ustawą "Otwieramy Gospodarkę". Prawicowemu ugrupowaniu zależy na zniesieniu rządowych obostrzeń i restrykcji z powodu pandemii koronawirusa. Według partii akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem jaślan.

Akcja trwała trzy godziny i już przed jej oficjalnym rozpoczęciem udało się zebrać 500 podpisów. #OtwieraMY! zostało wsparte również przez jasielskie restauracje. 

W projekcie ustawy czytamy:

- COVID-19 i sposób walki z tą chorobą zaproponowany przez polski rząd diametralnie zmieniły życie społeczno-gospodarcze milionów Polaków. Polscy przedsiębiorcy, zwłaszcza mali i średni, jak i pracownicy walczą o przetrwanie po ogromnych ciosach, jakie wymierzył w nich rząd wyniszczającymi lockdownami, które przedłużane są w nieskończoność i polegają w głównej mierze na zakazach prowadzenie działalności gospodarczej w wybranych arbitralnie gałęziach gospodarki. Z tego powodu narasta ogólnopolski sprzeciw obywateli, którzy otwierają swoje firmy, by przetrwać i składają pozwy zbiorowe wobec państwa za bezprawne obostrzenia. W związku z powyższym, niezbędne jest uchwalenie ustawy Otwieramy gospodarkę, która zmieni niektóre ustawy, aby przeciwdziałać sytuacjom kryzysowym związanym z lockdownem wprowadzonym przez rząd PiS przy poparciu fasadowej części opozycji. Działania rządu, które mają na celu wprowadzanie obostrzeń, a wręcz zakazów prowadzenia działalności gospodarczej są prawdziwym i największym zagrożeniem dla polskiej gospodarki oraz całego życia społecznego w naszym kraju.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy