Reklama

Cel: obronić puchar

Opublikowano:
Autor:

Cel: obronić puchar - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek, spotkał się z kierownikiem drużyny Barbarą Tereszkiewicz-Stach oraz Zbigniewem Nęckiem trenerem KTS Enea Siarka Tarnobrzeg. Już we wrześniu nasza ekipa rozpocznie walkę w Lidze Mistrzyń.

Zaproszenie przedstawicieli KTS Enea Siarka Tarnobrzeg, to docenienie sukcesów drużyny na arenie krajowej i międzynarodowej. Tenisistki z Tarnobrzega zajęły w minionym sezonie pierwsze miejsce w rozgrywkach Ekstraklasy Kobiet.

Był to już 28. tytuł drużynowego mistrza Polski w tenisie stołowym kobiet, wywalczony przez zawodniczki z Tarnobrzega. Warto podkreślić, że panie z KTS Enea Siarka Tarnobrzeg sięgnęły pierwszy raz po puchar European Champions League, pokonując swoje rywali w chorwackim Zagrzebiu. Oba puchary zaprezentowane zostały prezydentowi.

Teraz przed drużyną Zbigniewa Nęcka kolejne wyzwania. 12 września (czwartek) o godzinie 18 odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu przed nowym sezonem. 13 września (piątek) o godzinie 18 rozpocznie się mecz Ligi Mistrzyń: KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Metz TT (Francja). Spotkanie odbędzie się w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 w Tarnobrzegu. 15 września (niedziela) – pierwsza kolejka rozgrywek ekstraklasy: Dojlidy Białystok - KTS Enea Siarka Tarnobrzeg.

Cele na ten sezon są jasne. Wygrać po raz 29-ty mistrzostwo kraju, a także zwyciężyć po raz drugi w historii w rozgrywkach Ligi Mistrzyń.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE