Reklama

Caroline Koziol, aktorka z Podkarpacia robi międzynarodową karierę

Opublikowano:
Autor:

Caroline Koziol, aktorka z Podkarpacia robi międzynarodową karierę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 25-letnia Karolina Kozioł z Niska-Podwoliny spełnia swoje aktorskie marzenia. Ostatnio jej film dotarł do finału Vertical Movie Festival 2019 w Rzymie, a także na jeden z przeglądów filmowych w Berlinie.

Karolina Kozioł wiele lat temu wyjechała do Wielkiej Brytanii i tam krok po kroku zaczęła spełniać swoje filmowe plany. Na wyspach znana jako Caroline Koziol, pracuje jako aktorka teatralna w Londynie, gra w reklamach, pracuje jako reporterka dla TV France24, przygotowując reportaże podróżnicze. Nie tak dawno zagrała Christine, 14-letnią Polkę - ofiarę handlu ludźmi, w szóstym sezonie serialu BBC "Line of Duty", a trzeba dodać, że jest to popularna produkcja w Wielkiej Brytanii.

Młoda aktorka wspólnie z dwiema innymi Polkami - Magdaleną Kunz i Kayą Kunz, zaangażowała się w projekt w konkursie Nespresso Talents 2019. W filmie "Streets od London" przedstawiły historię bezdomnej dziewczyny, którą wychowywała ulica. Film został zaprezentowany choćby w Cannes. Zakwalifikował się też do finału drugiej edycji Vertical Movie Festival 2019 w Rzymie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE