Reklama

Reklama

Były piłkarz Siarki Tarnobrzeg zatrzymany! Są zarzuty wobec Cezarego Kucharskiego [NOWE FAKTY]

Opublikowano: 28 października 2020 17:18
Autor: GL

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Prokuratura Regionalna w Warszawie postanowiła zatrzymać byłego piłkarza, reprezentanta kraju za kierowanie gróźb karalnych wobec Roberta Lewandowskiego.

Reklama

28.10:

Cezary Kucharski usłyszał zarzuty. 

Prokuratura potwierdziła, że Kucharski mógł zastraszać Lewandowskiego, że ujawni informacje dotyczące rzekomych nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych, żądając od niego 20 milionów euro.

Były menedżer miał mówić piłkarzowi, że "czuje, że tyle właśnie kosztuje jego spokój". Na pytanie, za co konkretnie chce pieniądze odpowiedział, że "będzie do końca życia chronił Lewandowskiego i jego żonę przed ujawnieniem, że są oszustami podatkowymi".

Orzeczono środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego w kwocie 4,6 miliona złotych, co stanowi równowartość 1 miliona euro, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego oraz jego żony, a także kontaktowania się z nimi, zakazu opuszczania kraju połączonym z zatrzymaniem paszportu, a także dozoru policji. 

27.10:

Jak poinformowało TVP Info policjanci na polecenie Prokuratury Regionalnej w Warszawie zatrzymali byłego agenta Roberta Lewandowskiego, a w przeszłości także reprezentanta Polski, Cezarego Kucharskiego.

Jak przekazał portalowi tvp.info rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie, prokurator Marcin Saduś, śledztwo dotyczy kierowania gróźb karalnych wobec "wybitnego polskiego piłkarza, byłego klienta i współpracownika zatrzymanego, celem zmuszenia pokrzywdzonego do zapłaty kwoty 20 milionów euro na rzecz Cezarego Kucharskiego".


Czytaj także:

KORSO24.PL - informacje z Podkarpacia


Cezary Kucharski wkrótce usłyszy zarzuty w siedzibie prokuratury. Przeszukano jego mieszkanie, a także miejsce gdzie prowadził działalność gospodarczą.

"LEWY" MIAŁ DOSYĆ

23 października Robert Lewandowski złożył zawiadomienie o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa szantażu - informowały zagraniczne media. Konflikt między "Lewym", a jego byłym agentem trwał już od dłuższego czasu. 

Magazyn "Der Spiegel" zarzucał Lewandowskiemu antydatowanie umowy dotyczącej praw reklamowych, dzięki czemu uniknął wielomilonowych podatków. Kucharski złożył zawiadomienie do urzędu skarbowego, równocześnie domagając się od piłkarza 39 milionów złotych. Jego zdaniem napastnik Bayernu Monachium nieprawidłowo rozliczał się z przelewów na konto swojej firmy RL Management.

Główny powód to zmuszenie Lewandowskiego do zapłaty 20 mln euro na rzecz Cezarego K. Śledczy będą sprawdzać, czy doszło do szantażu.

- Pan Cezary Kucharski próbuje wymusić na Robercie Lewandowskim zapłatę nienależnych mu środków. Ustosunkowywanie się do ewentualnych zarzutów na łamach mediów traktujemy jako próbę wywierania nacisku na nas poprzez szkalowanie reputacji Roberta Lewandowskiego i tworzenie fikcyjnego wyobrażenia o sprawie, co miałoby w przyszłości wpływać na postrzeganie tejże sprawy przez sąd.

- mówi na łamach Onet.pl rzeczniczka prasowa Lewandowskich, Monika Bondarowicz.

LEGENDA SIARKI, MISTRZ Z LEGIĄ

Cezary Kucharski to według wielu kibiców najlepszy piłkarz w historii Siarki Tarnobrzeg. W zielono-czarno-żółtych barwach zagrał 102 razy i strzelił 28 goli. Jest najskuteczniejszym piłkarzem Siarki w historii jej występów w ekstraklasie.

Ogółem w najwyższej klasie rozgrywkowej zagrał 256 razy i strzelił 90 goli. Największe sukcesy z mistrzostwem Polski i zdobyciem Pucharu Polski na czele świętował z Legią Warszawa. Uczestnik Mistrzostw Świata w Korei i Japonii w 2002 roku. 

OD AUTORA:

Zatrzymanie Cezarego Kucharskiego jest co najmniej dziwne. Okey, wiele się mówiło i pisało o jego konflikcie z Robertem Lewandowskim. Jednak poranna wizyta służb za groźny karalne to lekka przesada. Takie wrażenie można odnieść po pierwszym komunikacie. W kolejnym komunikacie jest już mowa o próbie wymuszenia od piłkarza zapłaty 20 milionów euro! To już jest mocne. Sprawa jest rozwojowa, zatem spodziewajmy się kolejnych informacji.


Czytaj także:

Trybuny puste. Koronawirus torpeduje rozgrywki sportowe


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    marek duszkiewicz

    Cezary K. to Honorowy Obywatel Tarnobrzegu od 28 maja 2012 r.