Reklama

Był pijany. Żałuje tego co zrobił

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 22-latek skorzystał z instytucji dobrowolnego poddania się karze, chce zadośćuczynić za swój czyn i pokryć koszty naprawy kapliczki, którą uszkodził.

Na początku sierpnia przedstawiciel zarządu jednego z zamojskich osiedli poinformował policję o tym, że została uszkodzona stojąca przy ul. Majdan kapliczka.

- Powiadomił, że został poobijany gzyms, na którym ustawiona jest figura Matki Bożej oraz porozbijane zostały ustawione tam donice. Wartość strat zgłaszający wycenił na kwotę 1000 zł - informują mundurowi z KMP w Zamościu. 

Sprawca zniszczenia kapliczki został ustalony. Okazało się nim 22-latek z gminy Zamość. Mężczyzna trafił do aresztu a następnie usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

- W czasie przesłuchania przyznał się do zniszczenia kapliczki. Oświadczył, że bardzo żałuje tego co zrobił, na swoje usprawiedliwienie miał tylko to, że znajdował się wówczas w stanie nietrzeźwości i nie wiedział co robi - dodają funkcjonariusze. 

22-latek skorzystał z instytucji dobrowolnego poddania się karze, chce zadośćuczynić za swój czyn i pokryć koszty naprawy kapliczki. Za zniszczenie mienia grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE