Reklama

Burmistrz Łańcuta proponuje mieszkańcom rozwiązania online na czas pandemii KORONAWIRUSA

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz Łańcuta proponuje mieszkańcom rozwiązania online na czas pandemii KORONAWIRUSA - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rafał Kumek - burmistrz Łańcuta apeluje do mieszkańców swojego miasta, aby ci wstrzymali się przed przychodzeniem i załatwianiem spraw w urzędzie na czas pandemii koronawirusa. Proponuje korzystać z rozwiązań Internetowych.

Na oficjalnej stronie Urzędu Miasta w Łańcucie na Facebooku czytamy apel burmistrza Rafała Kumka, który prosi swoich mieszkańców o korzystanie z rozwiązań online.

- Drodzy Mieszkańcy Łańcuta. W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, odbyło się spotkanie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, podczas którego poruszono temat profilaktyki koronawirusa w mieście, podległych jednostkach, szkołach i przedszkolach oraz jak postępować w sytuacji zagrożenia zdrowia. Zwracam się do Państwa z prośbą o odroczenie, w miarę możliwości, załatwiania spraw w Urzędzie Miasta oraz innych podległych jednostkach organizacyjnych. Proponuję, aby wszelkie płatności (podatkowe, za gospodarowanie odpadami) dokonywać przelewami poprzez systemy bankowości elektronicznej (na tzw. indywidualne mikrorachunki bankowe, które znajdują się w zawiadomieniu o wysokości opłaty). Informuję także, że wiele spraw można omówić, załatwić przez telefon lub drogą mailową. Chciałbym zaapelować o korzystanie ze środków dezynfekujących, które są dostępne w każdej instytucji (Urząd Miasta, Urząd Stanu Cywilnego, MOPS, MDK, MOSiR, Centrum Komunikacji, szkoły i przedszkola, itp.). W dniu wczorajszym publikowaliśmy informacje o podstawowych zasadach higieny i profilaktyce – warto się z nimi zapoznać i ich przestrzegać. Zapewniam, że Urząd Miasta Łańcuta pracuje normalnie i jest do Państwa dyspozycji w każdej sprawie, niemniej jednak zmniejszenie intensywności osobistych kontaktów przyczyni się do ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się wirusa i wywoływanej przez niego choroby. Jednocześnie informuję, iż w dniu dzisiejszym, o godz. 12.00 planowane jest posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Będę na bieżąco informował Państwa o decyzjach Ministerstwa Zdrowia i rozwijającej się sytuacji w mieście.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE