Reklama

Burmistrz Jarosławia dobrowolnie poddał się kwarantannie. "Nie chcę narażać współpracowników"

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz Jarosławia dobrowolnie poddał się kwarantannie. "Nie chcę narażać współpracowników" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Waldemar Paluch - burmistrz Jarosławia w ostatnich dniach przebywał w Norwegii i sam, dobrowolnie poddał się kwarantannie w ramach profilaktyki.

Choć jak sam twierdzi - czuje się dobrze, to postanowił zachować wszelkie środki ostrożności w związku z pandemią koronawirusa.

- Nie miałem wprawdzie kontaktów z osobami zarażonymi koronawirusem, nie występują u mnie żadne objawy tej choroby, nie byłem w kraju, który jest na liście szczególnie zagrożonych i ogólnie czuję się dobrze, niemniej jednak podjąłem decyzję, że dla bezpieczeństwa moich współpracowników dobrowolnie poddam się domowej kwarantannie i zgodnie z zaleceniami sanepidu będę pracować zdalnie.

- pisze na swoim profilu na Facebooku burmistrz Waldemar Paluch

W Norwegii przebywał wraz z czternastoma innymi włodarzami miast, aby starać się o pozyskanie środków finansowych na rozwój regionu. Również przez wzgląd na zachowanie środków bezpieczeństwa minione spotkanie służb zajmujących się w Jarosławiu zarządzaniem kryzysowym odbyło się w formie telekonferencji. Burmistrz Jarosławia uczestniczył w nim przebywając już wówczas w domowej kwarantannie.

Jest to naprawdę postawa godna pochwały. Zważywszy również na to, iż choć Norwegia nie jest jeszcze traktowana jako kraj transmisyjny koronawirusa, to sytuacja tam rozwija się w zastraszającym tempie, a sam rząd norweski nie pozostawia złudzeń, że wiele kroków podjęto zbyt późno.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE