Reklama

BRUTALNIE SKATOWALI go dla taniego telefonu

Opublikowano:
Autor:

BRUTALNIE SKATOWALI go dla taniego telefonu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieli kopać go w twarz... leżącego, bez szans jakiejkolwiek obrony. Maltretowany przez dwóch oprawców doznał urazu twarzy z obustronnym wielomiejscowym złamaniem kości nosa z przemieszczeniem odłamów kostnych. A wszystko dla telefonu komórkowego za 600 zł.

Dwóch mężczyzn 9 lutego przy ul. Wierzynka w Rzeszowie miało napaść na 27-letniego Michała W. Upatrzyli sobie jego telefon komórkowy marki Sony Xperia o wartości 600 zł.

Przewrócili go na ziemię i kopali po całym ciele - w szczególności w okolicach głowy.

- W wyniku zdarzenia pokrzywdzony doznał obrażeń ciała w postaci urazu twarzy z obustronnym wielomiejscowym złamaniem kości nosa z przemieszczeniem odłamów kostnych. Podejrzani uszkodzili również okulary korekcyjne pokrzywdzonego o wartości 600 zł

- przekazuje Agnieszka Hopek-Curyło, rzecznik prasowy Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, która wszczęła śledztwo przeciwko 35-letniemu mieszkańcowi gminy Trzebownisko Marcinowi S. i 38-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa Sewerynowi C. Okazało się, że Marcin S. pobił brutalnie w warunkach recydywy.

 20 lutego na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec podejrzanych środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

- Sewerynowi C. grozi kara pozbawienia wolności od lat 2 do 12, natomiast w przypadku Marcina S. górna granica kary pozbawiania wolności to 18 lat

- dodaje Agnieszka Hopek-Curyło.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE