Reklama

Brutalne pobicie. Pęknięte kości głowy młodego chłopaka

Opublikowano: czw, 26 wrz 2019 11:51
Autor:

Brutalne pobicie. Pęknięte kości głowy młodego chłopaka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wieś huczy od plotek: na jednym z dużych wydarzeń kulturalnych w Lipie 15 września doszło do haniebnego czynu - jak mówią mieszkańcy. Młody mężczyzna został dotkliwie pobity. Z pękniętymi kośćmi głowy przebywa w szpitalu.

Informację, która do nas dotarła zweryfikowaliśmy w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

- 15 września w miejscowości Lipa doszło do zdarzenia, w wyniku którego 34-letni mężczyzna doznał obrażeń ciała w postaci m.in. złamania kości oczodołu i kości nosa

- przekazała nam st. sierż.Katarzyna Wieczorek, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sprawcami mogli być dwaj mężczyźni spokrewnieni ze sobą. Obaj, jak sam poszkodowany, mieszkają w Lipie.

- To niewyobrażalne, żeby swój swojego tak brutalnie napadł i pobił. Czy mieli w ogóle jakiś powód? Przecież to spokojny, cichy chłopak. Komu on przeszkadza?

- zastanawiają się mieszkańcy.

St. sierż.Katarzyna Wieczorek poinformowała nas, że we wskazanej sprawie trwają czynności procesowe. Wstępnie zakwalifikowane zostały z art. 157 Kodeksu Karnego, który mówi, że

"kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, inny niż określony w art. 156 § 1 [od. red.: ciężkie kalectwo], podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."

- Na tym etapie postępowania za wcześnie, aby można było jednoznacznie wskazać odpowiedzialnych i sposób zakończenia

- dodała zastępca oficera prasowego KPP w Stalowej Woli

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.