Reklama

Bomby w szkołach! Są pierwsze wezwania na Podkarpaciu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Bomby w szkołach! Są pierwsze wezwania na Podkarpaciu - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pierwszy dzień po majówce, maturzyści piszą egzamin z języka polskiego i ponownie pojawiło się już kilka sygnałów o materiałach wybuchowych w placówkach oświatowych.

Trzy jednostki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej, skierowano do Niwisk. Do szkoły muzycznej ktoś przesłała informację o planowanym zamachu terrorystycznym. Zgłoszenie okazało się fałszywe. Tak samo było w przypadku wezwania do kolbuszowskiego Zespołu Szkół Technicznych.

Podobna sytuacja miała miejsce w powiecie mieleckim. Funkcjonariusze policji i straży pożarnej zostali wezwani do budynku szkoły w Przecławiu. Na skrzynkę mailową przyszedł mail o podłożonym ładunku wybuchowym. „Alarmy bombowe matury” – to dziś bardzo często wyszukiwane hasło w Google. Policjanci z Polski interweniowali dziś na terenie całego kraju gdzie dyrektorzy placówek otrzymali rano wiadomości i podłożonych bombach. Interwencje dotyczyły przedszkoli, szkół podstawowych i szkół średnich.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy