Reklama

BOKS w wydaniu międzynarodowym wraca do Przemyśla [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

BOKS w wydaniu międzynarodowym wraca do Przemyśla [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 14 stycznia w przemyskim magistracie spotkali się przedstawiciele Zarządu Podkarpackiego Okręgowego Związku Bokserskiego - Andrzej Niedziałek i Jarosław Nieć z prezydentem Wojciechem Bakunem.

Chodzi o organizację Turnieju o Międzynarodowy Puchar Karpat w Boksie w Przemyślu.

W spotkaniu wzięła udział dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Greta Ostrowska oraz Przewodniczący Komisji Sportu RM Marcin Kowalski.

Według założeń, w turnieju wezmą udział zarówno mężczyźni, jak i kobiety w różnych kategoriach wiekowych z klubów podkarpackich, a także pięściarze ze Słowacji, Ukrainy i Węgier.

Kontaktujemy się z Jarosławem Nieciem - prezesem MUKS Iryda Mielec oraz wiceprezesem ds. sportowych Podkarpackiego Okręgowego Związku Bokserskiego, aby porozmawiać o nadchodzącym Pucharze Karpat.

Puchar Karpat ma się odbyć 8 lutego. Będzie to cykl czterech turniejów w różnych miastach Podkarpacia. Pierwsze zawody bokserskie będą w Przemyślu - tę decyzję podjęliśmy z różnych względów. Po pierwsze dlatego, że w Przemyślu reaktywował się klub PSB Niedźwiadki Przemyśl, w którym zawsze boksowali dobrzy zawodnicy. Chcemy, żeby sekcja bokserska zaczęła tam ponownie dobrze prosperować, Puchar Karpat ma pomóc w jej wypromowaniu. Drugą kwestią jest życzliwość ze strony władz miasta. Radny będący przyjacielem trenera przemyskiego klubu bokserskiego Marcina Miśkówa, pomógł nam zorganizować spotkanie z prezydentem i dyrektor POSiR-u. Można powiedzieć, że przyjechaliśmy na gotowe - włodarze już wcześniej wiedzieli o całym pomyśle i na wszystko się zgodzili. Pozostałe trzy turnieje będą mieć miejsce w innych podkarpackich miastach, na razie nie wiemy jeszcze gdzie. Być może jeden z nich odbędzie się w Mielcu. - mówi Jarosław Nieć

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE