Reklama

Bohater w mundurze. Uratował kobietę z płonącego budynku!

Opublikowano:
Autor:

Bohater w mundurze. Uratował kobietę z płonącego budynku!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjant z komisariatu w Pruchniku, mimo wolnego dnia, widząc że ludzkie życie jest zagrożone, bez chwili wahania ruszył do działania. Wspólnie z innymi osobami wybił szybę w oknie, po czym wyważył drzwi wejściowe i wyprowadził 76-letnią kobietę z płonącego domu.

Bystrowicach sierżant Kamil Pilch, który tego dnia był na wolnym, zauważył, że w jednym z domów doszło do pożaru. Szybko pobiegł sprawdzić co się stało. Kiedy dotarł na miejsce, było tam już kilku mężczyzn, którzy dobijali się do drzwi i okien, aby sprawdzić czy wewnątrz płonącego domu ktoś jest. Na parterze budynku zauważyli starszą kobietę, która nie była w stanie otworzyć zamkniętych na klucz drzwi. Wybili szybę w oknie korytarza.

Sierżant Kamil Pilch nie zastanawiał się ani przez chwilę, wiedział, że życie kobiety jest zagrożone. Wyważył drzwi wejściowe, wszedł do środka i wyprowadził 76-latkę z płonącego domu. Kobieta była roztrzęsiona, zdenerwowana i nie do końca świadoma co się wydarzyło.

Na miejscu interweniowali policjanci, strażacy i ratownicy medyczni, którzy zajęli się kobietą. Dzięki właściwej reakcji sierżanta Kamila Pilcha, życiu 76-latki nie zagraża już niebezpieczeństwo. 

♦ ZOBACZ TAKŻE:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE