Reklama

Bo miejsca było za mało...

Opublikowano:
Autor:

Bo miejsca było za mało...  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 32-latek ujął i oddał w ręce policji kierowcę, który, będąc pod wpływem alkoholu, próbował zaparkować swoje auto, uszkadzając przy tym dwa inne pojazdy stojące na przyblokowym parkingu. Pijany kierowca stracił prawo jazdy i odpowie za kierowania w stanie nietrzeźwości.

Młody mężczyzna, widząc, jak kierujący toyotą próbuje zaparkować samochód, uszkadzając dwa inne pojazdy stojące na parkingu w Mielcu, podejrzewał, że niepokojące zachowanie może być spowodowane jego stanem zdrowia. Jednak kiedy podszedł bliżej i próbował nawiązać kontakt z mężczyzną, poczuł od niego alkohol. 

Natychmiast zabrał kierowcy toyoty kluczyki i wezwał patrol policji. Nietrzeźwy kierowca poszedł w tym czasie do mieszkania i wrócił z kolejnym kompletem kluczy, których chciał użyć. Nie pozwolił mu na to zgłaszający całe zdarzenie.

Po przybyciu policji okazało się, że 43-letni mężczyzna miał w organizmie 2,5 promila. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Odpowie również za uszkodzenie pojazdów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE