Reklama

Błaszczykowski i Adamek dla małego Mateuszka. A Ty jak możesz pomóc?

Opublikowano:
Autor:

Błaszczykowski i Adamek dla małego Mateuszka. A Ty jak możesz pomóc? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poprzednim artykule poznaliśmy Mateuszka Padykułę. Chłopiec po 3-miesięcznej walce o życie, jest intensywnie rehabilitowany. Przyjaciele rodziny organizują akcje charytatywne. Po to, by zebrać fundusze m.in. na operacje i dalszą kosztowną rehabilitację.

Historię małego chłopca z Mielca, wcześniaka z wieloma wadami wrodzonymi poznasz, czytając artykuł Mały Mateuszek to wielki bohater.

Już dziś możesz licytować koszulki na Charytatywni Allegro. KLIKNIJ TUTAJ, BY WEJŚĆ NA LICYTACJEZbiórkę prowadzi Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Wśród nich znajdziesz między innymi: koszulkę Futsalu Stal Mielec, koszulkę z autografami zawodników Cracovia, koszulkę z autografami zawodników Drutex Bytowia, koszulkę z autografami Siarka Tarnobrzeg, koszulkę z autografami zawodników Korona Rzeszów, w weekend pojawi się również koszulka Wisły  Kraków z autografem Kuby Błaszczykowskiego. Możesz licytować również piłkę JAKO autografami Wisłoka Dębica i płytę Mrozu Aura z autografem.

Akcję zorganizowali przyjaciele rodziny: Lucyna Krzyżek z mężem Andrzejem i Łukaszem Dubielem. Na tym jednak nie koniec. Będziesz mógł, mogła spotkać się z nimi 22 czerwca podczas Powitania Lata w Mielcu i zapytać o leczenie i rehabilitację Mateuszka. Na terenach zieleni przy ulicy Rzecznej szukaj białego namiotu i wesprzyj chłopca.

Z kolei 7 lipca w Czerminie pod patronatem wójta gminy odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej. Start o godzinie 9, zakończenie o godzinie 22. Zapowiada się ciekawa inicjatywa, bo w programie między  innymi: puchar lata dla dzieci młodzieży, puchar wójta gminy Czermin, dmuchańce, urządzenia rekreacyjne, stoiska promocyjne, stoisko gospodyń wiejskich, loteria fantowa, animacje i zabawy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, będzie też coś na słodko: ciasta, słodycze, a także pierogi, grill i popcorn. Będą licytowane rękawice bokserskie i koszulki z podpisem Tomasza Adamka, a także koszulki z podpisami zawodników Stali Mielec. Impreza zakończy się tańcem zumby pod gwiazdami.

- Mimo że jestem młodą osobą, bardzo dobrze pamiętam Wielkiego Człowieka Jana Pawła II, który powiedział kiedyś: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Przypominając sobie słowa Naszego Polskiego Nauczyciela pomóżmy stworzyć Mateuszkowi beztroskie życie właśnie, dzieląc się z nim i jednocześnie wspierając go w trudnej walce. Wierzę w to, że kiedyś Mateuszek będzie mógł osobiście podziękować ludziom, którzy wierzą w niego i wspierają go - powiedziała Lucyna Krzyżek, z wykształcenia nauczyciel, obecnie pomoc nauczyciela w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Chrząstowie.

Chcesz pomóc i skontaktować się z organizatorami akcji charytatywnych? Dzwoń:

Krzyżek Lucyna  517-893-497
Krzyżek Andrzej 511-067-571
Dubiel Łukasz  730-331-421

Wpłać pieniądze bezpośrednio na konto fundacji:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”
Nr konta: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 35276 Padykuła Mateusz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE