Reklama

Błagamy! Nie zostawiaj dziecka w aucie! To śmiertelna pułapka [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Błagamy! Nie zostawiaj dziecka w aucie! To śmiertelna pułapka [VIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czy zastanawiasz się czasem, co by się stało, gdyby ktoś zamknął Cię w samochodzie stojącym na pełnym słońcu? Bez wody, samego, samą, w temperaturze powietrza sięgającą 50 stopni Celsjusza? Zrobiłbyś czy zrobiłabyś to własnemu dziecku? Nie? A inni tak robią...

Od kilku dni mamy do czynienia z falą upałów. Niestety synoptycy nie mają dobrych wieści dla mieszkańców województw świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego. Zapowiadają, że w najbliższych dniach temperatura może sięgać nawet 30 stopni Celsjusza.

Mając to na uwadze razem z policją redakcja Korso24 apeluje o rozsadek. Nie zostawiaj dzieci czy zwierząt w samochodach, nawet jeżeli wydaje Ci się, że wychodzisz do sklepu czy banku tylko na chwilę.

Auto w pełnym słońcu nagrzewa się niczym kuchenny piekarnik. Pamiętaj o tym, że przez brak rozwagi możesz narazić życie człowieka lub czworonoga. Zamknięty samochód i zamknięte szyby to śmiertelna pułapka.

Zobacz materiał, który został zrealizowany przez funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Kielcach przy współpracy ze Stowarzyszeniem Aktywności Zawodowej PASSA w ramach kampanii edukacyjnej „Twój przykład – Moje życie”.

Oglądając, pomyśl o swoim dziecku!

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE