Reklama

Blacha na remont kościoła była łatwym łupem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KMP Przemyśl

Blacha na remont kościoła była łatwym łupem - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto KMP Przemyśl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ręce przemyskich policjantów wpadło dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież blachy miedzianej oraz paliwa napędowego z terenu budowy w Kalwarii Pacławskiej. Straty jakie spowodowali swoją przestępczą działalnością to ponad 3,5 tysiąca złotych.

Policjanci z Przemyśla otrzymali zgłoszenie, że z terenu budowy w Kalwarii Pacławskiej w okresie od końca kwietnia do początku maja 2021 roku doszło do kradzieży blachy miedzianej i 30 litrów oleju napędowego o łącznej wartości 3,5 tysiąca złotych. Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na powiązanie dwóch mieszkańców Przemyśla w wieku 32 i 36 lat z kradzieżami z budowy. Pomocne było nagranie z monitoringu terenu budowy.

 

CZYTAJ TAKŻE:

Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do aresztu. Prokurator zastosował wobec 32-letniego mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju, natomiast 36-latek kradzieży dokonał w trakcie przerwy w odbywaniu kary pozbawienia wolności orzeczonej za inne przestępstwa przeciwko mieniu i w związku z tym wrócił do zakładu karnego. Młodszy z mężczyzn musi się teraz liczyć z karą do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast starszy nawet na karę 7,5 roku pozbawienia wolności.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy