Reklama

Biuro Podróży Tu i Tam podsumowało drugi rok działalności

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Biuro Podróży Tu i Tam podsumowało drugi rok działalności. W weekendowym wydarzeniu wzięli udział piloci i przewodnicy z całej Polski oraz przewoźnicy współpracujący z biurem.

Biuro Podróży Tu i Tam podsumowało drugi rok działalności. W weekendowym wydarzeniu wzięli udział piloci i przewodnicy z całej Polski oraz przewoźnicy współpracujący z biurem. Firma w zaledwie dwa lata stała się liderem wycieczek autokarowych w południowo-wschodniej Polsce i z miesiąca na miesiąc poszerza swój zakres działania.

Jak mówi właściciel - Paweł Nowakowski dla biura najważniejsze jest zadowolenie turystów.

- Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o kolejne atrakcyjne kierunki. W tym roku po raz pierwszy odwiedzimy: Hiszpanię, Francję, Rumunię, Norwegię, Słowenię i Wielką Brytanię. Staramy się organizować wyjazdy na odpowiednim poziomie, dbając o wysoki standard autokarów, noclegów oraz każdego szczegółu programu. Jednocześnie zależy nam na zachowaniu jak najbardziej przystępnych cen. Po dwóch latach największą nagrodą, która nas spotkała, jest ogromne grono stałych klientów.

- Nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym się znaleźliśmy, gdyby nie mój Zespół. Firma to ludzie, na których można polegać w każdej sytuacji. Nasi piloci, przewodnicy, pracownicy biura i kierowcy są tego doskonałym przykładem.

Biuro specjalizuje się w organizacji wycieczek grupowych i dysponuje bogatą bazą autorskich programów. Cieszą się one coraz większym zainteresowaniem szkół i firm. Podczas uroczystej gali zostały przedstawione statystyki dotyczące działalności biura. Jednoznacznie można stwierdzić znaczny wzrost zainteresowania turystyką autokarową w regionie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy