Reklama

Bili, kopali i traktowali gazem łzawiącym na koncercie KSU?

Opublikowano:
Autor:

Bili, kopali i traktowali gazem łzawiącym na koncercie KSU? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 17 sierpnia Ustrzyki Dolne zapełniły się fanami już kultowego zespołu KSU, który jak co roku dawał koncert w mieście, w którym został założony. Według relacji jednego z uczestników, dobrą zabawę mieli psuć pracownicy zatrudnionej firmy ochroniarskiej, którzy zachowywali się agresywnie wobec uczestników imprezy.

O możliwości złamania prawa przez pracowników firmy ochroniarskiej, zatrudnionych podczas koncertu zespołu KSU, redakcję Korso Sanockiego powiadomił mężczyzna, który 17 sierpnia przebywał w Ustrzykach Dolnych na imprezie. Według jego relacji pracownicy ochrony zachowywali się agresywnie - bili, kopali i traktowali gazem łzawiącym paru uczestników koncertu, w tym jego.

Poszkodowany mężczyzna dzień po koncercie zrobił obdukcję. W wywiadzie choroby zostało napisane: "Jak podaje, został pobity w dniu wczorajszym podczas koncertu przez pracowników ochrony. Został unieruchomiony, potraktowany gazem łzawiącym. Był kopany w plecy, w podudzia, uderzony łokciem w twarz. Upadł, uderzył głową o betonowe podłoże".

Rzeczywiście obrażenia mężczyzny mogły na to wskazywać - bolący guz na potylicy, bolesne obrzęki, stłuczenie wargi, otarcia w paru miejscach oraz siniaki. W rozpoznaniu końcowym zostało stwierdzone uderzenie, pobicie i zadrapanie przez inną osobę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE