Reklama

Bieszczadzkie Deskale - zaklęte w drewnie wspomnienia [FOTO + FILM]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Street art Cichy memoriał to projekt z 2017 roku, który narodził się podczas wielu podróży pomiędzy podkarpackimi miejscowościami. W tym roku projekt został wznowiony i powstało nowych osiem prac w przeciągu miesiąca.

Cichy Memoriał Arkadiusza Andrejkowa stał się już słynną na całą Polskę bieszczadzką atrakcją. Sam autor przyznaje, że rozpoczynając w 2007 roku ten projekt, nie sądził, że jego wznowienie w 2019 wywoła takie poruszenie. Zgłaszało się masę ludzi zainteresowanych uwiecznieniem swoich bliskich na ogromnych deskalach. W ciągu zaledwie miesiąca powstało osiem nowych prac, które na szeroką skalę rozsławiły naszego sanockiego artystę. Powstała mapa, na której możesz znaleźć miejsca, gdzie znajdują się deskale Andrejkowa.

Każda z poszczególnych prac powstawała w jeden dzień. - Malowałem je szkicowo, transparentnie, aby zostawić jak najwięcej surowości ściany. By postacie wychodziły z niej, były integralną częścią danego obiektu, jakby tu były od zawsze…Znowu są… - mówi Arkadiusz Andrejkow.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE