Reklama

Bieszczadzki Oddział SG doceniony przez Prezydenta RP

Opublikowano:
Autor:

Bieszczadzki Oddział SG doceniony przez Prezydenta RP - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent RP Andrzej Duda przekazał w darze Bieszczadzkiemu Oddziałowi SG Flagę Rzeczypospolitej Polskiej. Wyróżnienie jest wyrazem uznania za pełną poświęcenia służbę i pracę, a także za działalność społeczną funkcjonariuszy i pracowników oddziału.

Państwowe uroczystości z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Dnia Polonii i Polaków za granicą odbyły się na dziedzińcu Belwederu w Warszawie. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele najwyższych władz państwowych, Parlamentu RP, instytucji centralnych, władz wojskowych, administracyjnych i samorządowych, duchowieństwa, korpusu dyplomatycznego, organizacji pozarządowych, środowisk kombatanckich, młodzieży szkolnej i akademickiej oraz zaproszonych gości.

W imieniu Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy flagę państwową odebrał Komendant płk SG Robert Rogoz.

W liście do funkcjonariuszy oraz pracowników Bieszczadzkiego Oddziału Prezydent RP napisał:

„Eksponujcie ją Państwo z dumą i radością – jako manifestację oddania Polsce i wyraz naszej tożsamości. Jako symbol wspaniałego dorobku naszego narodu, który możemy rozwijać dzięki twórczemu pielęgnowaniu tradycji, kreatywności i fachowej wiedzy”. Niech stanowi inspirację do służby Ojczyźnie i drugiemu człowiekowi…”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE