Reklama

Reklama

Biednie jak na Podkarpaciu

Opublikowano: 22 listopada 2020 14:07
Autor: JT/ opr. GL | Zdjęcie: Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Główny Urząd Statystyczny podał dane o średnich wynagrodzeniach w poszczególnych województwach w 2019 roku.

Reklama

19 listopada Główny Urząd Statystyczny wydał obwieszczenie w sprawie miesięcznego, przeciętnego wynagrodzenia brutto w poszczególnych województwach w 2019 roku. Jak wynika z niego najwięcej zarabia się w województwie mazowieckim –  średnio 5942,59 zł, dalej jest dolnośląskie – 5040,29 zł i na trzecim miejscu śląskie – 4922,79 zł.

Na przeciwległym biegunie są województwa o najniższym średnim wynagrodzeniu. Stawkę zamyka województwo warmińsko-mazurskie z średnią kwotą 4136 zł, a tuż za nim jest podkarpackie – 4224,70 zł. Jak wygląda wysokość emerytur? (...)

CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.