Reklama

Bezpłatne warsztaty z Google w Krośnie

Opublikowano:
Autor:

Bezpłatne warsztaty z Google w Krośnie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę, 8 stycznia będą mieć miejsce bezpłatne warsztaty design thinkng. Mają one za zadanie rozwijać kreatywne myślenie i tworzenie innowacyjnych pomysłów. Organizatorem jest m.in. Google.

Wszystko to w ramach programu "Projektanci Innowacji PFR". Wydarzenie odbędzie się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie, w sali nr 25, w godzinach 9:00 - 17:00.

Na warsztatach będą wykwalifikowani trenerzy, którzy rozwijać będą umiejętności miękkie oraz kreatywność wśród uczestników. Zapoznasz się tam z tzw. metodą design thinking. Czyli usystematyzowanym procesem rozwoju pomysłu od początkowej idei do prototypu.

Szkoleniowcy pokażą jak wdrażać ten sposób w życie. Google chce w ten sposób dzielić się doświadczeniem, ale również metodami w tworzeniu technologii czy innowacyjnych rozwiązań. Uczestnictwo jest bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona i wymaga wcześniejszej rejestracji.

Zarejestruj się na warsztaty:

Organizatorami wydarzenia są Google, Polski Fundusz Rozwoju, Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o. we współpracy z Miastem Krosnem i Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. S. Pigonia w Krośnie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE