Reklama

Będzie więcej zwolnień w Pratt & Whitney

Opublikowano:
Autor:

Będzie więcej zwolnień w Pratt & Whitney - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prawdopodobnie zapowiada się kolejna fala zwolnień w jednym z największym zakładów pracy w Rzeszowie. Na dzień dzisiejszych rzecznik Pratt & Whitney nie zaprzeczył naszym ustaleniom, według których szykowana jest kolejna fala wypowiedzeń.

Przypomnijmy, że pierwsze pisma rozwiązujące stosunek pracy w ramach grupowych wypowiedzeń, pracownicy zakładu otrzymali 18 sierpnia br., o czym wspominaliśmy w artykule pt. W Pratt&Whitney Rzeszów zaczynają zwalniać. Co firma oferuje na do widzenia? Spośród 4,5 tys. osób zatrudnionych, pisma kończące współpracę trafią docelowo do 330 pracowników. 

Okazuje się, że na tym nie koniec. Według naszych ustaleń trwają rozmowy odnośnie szczegółów kolejnych zwolnień. Nie wiadomo jednak czy będą one dotyczyć pracowników produkcji czy pracowników biurowych. 


- Nie możemy wykluczyć dalszych zwolnień. One nastąpią, musimy jednak ustalić szczegóły.


- wyjaśnia Andrzej Czarnecki, rzecznik Pratt&Whitney w Rzeszowie.

Po tej wypowiedzi zapytaliśmy wprost, czy firma szykuje dalsze zwolnienia grupowe w przyszłych miesiącach. Odpowiedź, którą usłyszeliśmy na pewna nie sprawiła, że obecni pracownicy mogą spać spokojnie. Czy zatem kolejne zwolnienia to pewna sprawa?


 - Nie mogę potwierdzić. Nie mogę zaprzeczyć. 


- odpowiada Andrzej Czarnecki. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE