Reklama

Będzie Otwarta Strefa Aktywności w Stalowej Woli

Opublikowano:
Autor:

Będzie Otwarta Strefa Aktywności w Stalowej Woli - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny, podpisał z Witoldem Bańką - ministrem sportu i turystyki umowę na dofinansowanie Otwartej Strefy Aktywności. Powstanie ona przy Zespole Szkół numer 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli.

Już wkrótce Stalowa Wola wzbogaci się o Otwartą Strefę Aktywności. Starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny, podpisał wraz z Witoldem Bańką ministrem sportu i turystyki umowę na dofinansowanie takiej inwestycji.

Otwarta Strefa Aktywności, którą Powiat Stalowowolski zamierza utworzyć przy popularnej „budowlance”, zostanie dofinansowana ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym. Całkowita wartość tej inwestycji przy Zespole Szkół numer 2 w Stalowej Woli to 47 478 zł, z czego ponad 23 tysiące to wkład resortu sportu.

OSA przy „Budowlance” będzie składała się z siłowni terenowej oraz strefy relaksu. Na potrzeby siłowni, zainstalowane zostaną takie urządzenia jak: narciarz biegowy, motyl, wiosła, rowerek, czy wyciąg górny, natomiast w strefie relaksu znajdą się stolik do gry w szachy oraz stół do ping-ponga.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE