Reklama

Będzie można przekroczyć granicę w Bieszczadach

Opublikowano:
Autor:

Będzie można przekroczyć granicę w Bieszczadach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 8 do 10 sierpnia w okolicach Wołosatego w Bieszczadach zostanie uruchomiona odprawa graniczna poza czynnymi przejściami granicznymi z okazji II Karpackich Dni Dobrosąsiedztwa. Turyści zainteresowani przekroczeniem polsko-ukraińskiej granicy muszą posiadać paszport i spełniać inne wymagane warunki zgodnie z kodeksem granicznym Schengen.

W ramach II Karpackich Dni Dobrosąsiedztwa w Polsce i na Ukrainie odbędą się interesujące wydarzenia, w piątek po stronie polskiej, a w sobotę po stronie ukraińskiej. Z tej okazji wyjątkowo czynne będzie piesze przejście graniczne. Wszystko od 8 do 10 sierpnia br. w godzinach 9-18 (czasu warszawskiego).

DOKŁADNY HARMONOGRAM WYDARZEŃ I ATRAKCJI ZNAJDZIESZ W PLIKU POD TYM ARTYKUŁEM (POBIERZ PLIK)

Uwaga!

  • Przekraczać granicę będą mogły wszystkie osoby niezależnie od posiadanego obywatelstwa na podstawie dokumentów uprawniających do przekroczenia granicy.
  • Turyści będą mogli przekroczyć granicę pieszo i na rowerze.
  • Każdy podróżny będzie musiał przejść kontrolę polskich i ukraińskich służb  -  granicznych oraz celnych.
  • Obywatele państw Unii Europejskiej muszą posiadać ważny paszport, a obywatele Ukrainy ważny paszport oraz wizę lub dokument pobytowy jeśli jest wymagany, bądź zezwolenie MRG.
  • Na drodze prowadzącej do miejsca przekroczenia granicy zostaną wprowadzone tymczasowe ograniczenia w ruchu. Należy stosować się do poleceń i komunikatów służb czuwających nad bezpieczeństwem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE