Reklama

Beata Szydło sprawcą stłuczki, gdy wracała ze Stalowej Woli [FILM AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Beata Szydło sprawcą stłuczki, gdy wracała ze Stalowej Woli [FILM AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak donosi RMF FM, Beata Szydło, była premier, obecnie europosłanka, wracając z Pikniku Rodzinnego w Stalowej Woli była sprawcą stłuczki, do jakiej doszło w Krakowie około północy.

AKTUALIZACJA, 19 sierpnia, godz. 20.20

Ponieważ pojawiły się wątpliwości dotyczące tego, kto jest sprawcą kolizji, do sieci trafiło nagranie, które pokazuje moment stłuczki. Na filmie w około 7 sekundzie widać chwiejącą się latarnię, w którą uderzyły auta. Widać wyraźnie, że auto próbuje zmienić pas, którym już porusza się inny samochód.

---

Stłuczka miała miejsce przed północą w okolicy domu handlowego Jubilat w centrum Krakowa.

Beata Szydło, kierując osobówką, wyjeżdżała z drogi podporządkowanej na aleję Krasińskiego. Jak przekazali radiu RMF FM świadkowie, jej auto miało wjechać na lewy pas. Wtedy jadący główną ulicą samochód nie zdążył wyhamować i uderzył w tył auta byłej premier. Samochód Beaty Szydło miał oznaczenie członka Parlamentu Europejskiego.

Policja uznała winną kolizji Beatę Szydło, była premier dostała 6 punktów karnych i 450 zł mandatu

Wieczorem była premier była na Wawelu, towarzysząc prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu przy składaniu kwiatów na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich. Wcześniej natomiast była w Stalowej Woli podczas pikniku rodzinnego, o którym pisaliśmy tu: Festiwal obietnic rządzących [FOTO FILM]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE