Reklama

Baza rodzin Szlachetnej Paczki otwarta. Poznaj historie tragedii i ubóstwa. POMÓŻ!

Opublikowano:
Autor:

Baza rodzin Szlachetnej Paczki otwarta. Poznaj historie tragedii i ubóstwa. POMÓŻ! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszyła "Szlachetna Paczka". Jest to już 19. edycja tej akcji charytatywnej, która cieszy się ogromną popularnością.

Akcja "Szlachetna Paczka" jest także obecna na północy Podkarpacia. W Stalowej Woli i powiecie stalowowolskim do akcji włączyło się 11 wolontariuszy, a w bazie do wyboru są 32 rodziny. Z losami rodzin oraz osób potrzebujących pomocy w powiecie stalowowolskim można się zapoznać za pośrednictwem strony TUTAJ

Ich historie chwytają za serce a problemy w życiu są wynikiem utraty zdrowia, niepełnosprawności, starości, osamotnienia. Potrzeby są różne: żywność, opał, ubrania, meble, sprzęt AGD/RTV, środki czystości, rower, wózek spacerowy. Po wybraniu rodziny przygotowujemy paczkę i dostarczamy ją do magazynu, który w tym roku mieści się w Ochotniczej Straży Pożarnej Charzewice na ulicy Jaśminowa 6 w Stalowej Woli. Finał akcji odbędzie w dniach 6-8 grudnia. Wtedy to wolontariusze będą osobiście przekazywać paczki rodzinom.

Z kolei w Tarnobrzegu wolontariusze zakwalifikowali do projektu 24 osoby. Są wśród nich rodzice z dziećmi, samotni ojcowie oraz schorowani, osamotnieni seniorzy. Magazyn Szlachetnej Paczki mieści się w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika. Będzie czynny w sobotę, 8 grudnia od godziny 8 do 19 i w niedzielę, 9 grudnia od 9 do 14.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE